SON HABERLER

Son Maç Sonucu

21/02/2017 | 20:00
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
Detaylar...
duyurular-syhbyz

Vefat & Başsağlığı | J’Covan Brown

Oyuncumuz J’Covan Brown’un değerli dedesi Richard Reno’nun  vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

teklifal

Önümüzdeki Maçlar

26/02/2017
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu

04/03/2017
Akatlar Spor Salonu
BSL-900X400
PozTakımOGMPAYAV
1.Fenerbahçe181623414911316175
2.Anadolu Efes181623415711314257
3.Bjk Sompo Japan181443214871290197
4.Banvit17125291431133497
5.Darüşşafaka Doğuş171162813761232144
6.PINAR KARŞIYAKA181052814121418-6
7.Galatasaray Odeabank17116281351130744
8.YEŞİL GİRESUN BELEDİYE18810261392142129
9.TOFAŞ18810261476142056
10.TRABZONSPOR MEDICALPARK187112514431493-50
11.Gaziantep Basketbol178925130813044
12.DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL186122413921484-92
13.İstanbul BBSK186122413371492-155
14.Muratbey Uşak Sportif185132314151524-109
15.Best Balıkesir183152113831528-145
16.TED Ankara K.181171912571645-388
view all
bcl-900X400
PozTakımOGMPAYAV
1.LE MANS SARTHE149523102993891
2.UMANA REYER VENEZIA149523103310303
3.PINAR KARŞIYAKA149523104696383
4.AVTODOR SARATOV1477211190114743
5.Maccabi Rishon LeZion14772110009964
6.CSM CSU ORADEA1468209591047-88
7.KATAJA BASKET14682010911131-40
8.Fraport Skyliners0101.5908010
9.KHIMIK14311169291025-96
view all

BAŞARILARIMIZ