Main Page

Oops, Numix Slider with ID 2 not found.

KSK Basket HABER

KARŞIYAKA TURNUVASI’NIN ARDINDAN

6-7-8 Eylül Tarihlerinde Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda ilk defa düzenlenen Karşıyaka Turnuva’sının tamamlanmasının ardından turnuvaya katılan ve Avrupa’da

DUYURU | VIP ve KOMBİNE KARTLAR HAKKINDA

VIP Kartların teslimine 7 Eylül Cuma Günü Saat: 16:00’dan itibaren Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri’nde başlanacaktır.   Kombine Kartların satışı ve

THY EuroLeague Table

PozTakımOGMPAY
1.Lokomotiv Kuban108218754683
2.Barcelona Lassa106416822747
3.Panathinaikos106416756710
4.Zalgiris Kaunas105515697731
5.PINAR KARŞIYAKA103713698772
6.Stelmet Zielona Góra102812664748
view all

TBS League Table

PozTakımOGMPAY
1.Anadolu Efes272164822892053
2.Fenerbahçe Doğuş262064621631977
3.Darüşşafaka Basketbol271894420851928
4.Galatasaray Odeabank261884421401984
5.Banvit2715124222472193
6.Muratbey Uşak Sportif2715124221402171
7.PINAR KARŞIYAKA2615114121012029
8.Gaziantep Basketbol2714134121262143
9.Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol2714134121162181
10.Bjk Sompo Japan2714134121882197
11.Trabzonspor2611153719702007
12.YeşilGiresun Belediyespor2710173721102179
13.İstanbul BBSK279183621542293
14.TED Ankara K.278193520992195
15.TORKU KONYASPOR BASKET276213319562193
16.TÜRK TELEKOM276213320902255
view all

KSK Team Trophies